Home » Uncategorized @sr » Потписивање уговора помоћи за реконструкцију и изградњу индивидуалних стамбених јединица на подручју општине Власеница

У оквиру пројекта обнове стамбених јединица у Босни и Херцеговини, из кредитних средстава Саудијског фонда за развој и од стране имплементатора министарстава и секретаријата надлежних за расељене особе и избјеглице, и општине Власеница, почиње изградња 66 стамбених јединица у 13 општина Босне и Херцеговине.
Општина Власеница је једна од општина у којима се реализује извођење радова и изградиће се пет стамбених јединица.
Начелник општине Мирослав Краљевић, присутвујући потписивању уговора,  истакао је да је пројекат један од активности које општина реализује како би подигла на виши ниво услове живота повратника на подручју општине Власеница.

У сарадњи са Федeралним министарством расељених особа и избјеглица, у општини Власеница за пет корисника биће изграђене стамбене јединице, а почетак радова планиран је у јуну текуће године и трајаће 120 радних дана.