Daily Archives: 22. септембар 2022.

Обиљежен Дан и крсна слава општине Власеница

Дана, 21.09. начелник општине Власеница, Мирослав Краљевић, заједно са сарадницима, званицама и гостима, прославио је крсну славу и Дан општине Власеница. Уз присуство многобројних грађана, у порти цркве Св. апостола Петра и Павла, традиционалним сјечењем славског колача, обиљежена је крсна слава општине Власеница – Мала Госпојина. Након свечане литургије, у амфитеатру Пољопривредног факултета, уприличена је свечана сједница, на којој су ...

Прочитај више »

ОИК ВЛАСЕНИЦА: ОДОБРЕНИ АКРЕДИТОВАНИ ПОСМАТРАЧИ ЗА 6 ПОЛИТИЧКИХ СУБЈЕКАТА