Home » Uncategorized @sr » Отворена нова зграда полицијске станице у Власеници

Отворена нова зграда полицијске станице у Власеници

У општини Власеница отворена је нова зграда полицијске станице, за чију изградњу је локална заједница обезбиједила средства у сарадњи са институцијама Владе Републике Српске. Свечаном отварању зграде, присуствовали су предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић, предсједница Републике Српске, Жељка Цвијановић, министар унутрашњих послова Драган Лукач и начелник општине Мирослав Краљевић.

Министар унутрашњих послова у изјави истакао је да ће изградња новог објекта помоћи у раду полиције, као и бољој безбједности становника Власенице.

Начелник општине Краљевић, изразио је захвалност на сарадњи са институцијама Владе Републике Српске, истакавши да ће локална заједница уложити све напоре како би се сарадња наставила и у будућности.