Home » Uncategorized @sr » Одлука о одржавању вашара, радном времену на дан вашара и јавни позив за заузимање површина

Овом одлуком одобрава се одржавање традиционалног вашара дана 4.6.2023. године. Радно вријеме у угоститељским, занатско-предузетничким и трговинским објектима на подручју општине Власеница на дан вашара одређује се како слиједи:

• занатско-предузетнички и трговнски објекти у времену од 06.00 до 22.00 сата
  • угоститељски објекти у времену од 06.00 до 01.00 сат.

Радно вријеме одређено чланом 4. ове Одлуке не односи се на У.Р. кафе бар „Mozzart“, којем је одређено радно вријеме рјешењем број 04-30-10/23 од 23.3.2023. године.

Позивају се физичка и правна лица која имају намјеру на дан вашара обављати угоститељску, трговинску и друге дјелатности да поднесу захтјев за заузимање јавне површине. Захтјев се подноси одјељењу за просторно уређење и стамбено комуналне послове а крајњи рок је 2.6.2023. године.

Одлука одржавање вашара јун 2023 – Јавни позив за заузимање површине вашар јун 2023