Home » Uncategorized @sr » Честитка начелника општине поводом Курбан бајрама

Честитка начелника општине поводом Курбан бајрама

Начелник oпштине Власеница Мирослав Kраљевић је, поводом великог муслиманског празника Kурбан бајрама, упутио честитку исламским вјерницима у Власеници. „Празник Kурбан бајрам нас подсјећа на вриједности међусобног поштовања, уважавања и солидарности и нека он придонесе стварању мира, међусобног разумијевања и заједништва, како бисмо пребродили све изазове времена у коме живимо. Са жељом да овај велики празник проведете уз своје најближе, у миру, љубави и радости, упућујем вам искрене честитке поводом Kурбан бајрама,“ каже се у честитки начелника општине Власеница.