Home » 2019 » мај » 06

Daily Archives: 6. мај 2019.

Бесплатна правна помоћ у понедјељак, 13. маја

Одјељење за општу управу подсјећа грађане да је Општинска управа општине Власеница обезбиједила бесплатну правну помоћ за све грађане који имају пребивалиште или боравиште на територији општина: Власеница, Милићи, Шековићи и Хан Пијесак, односно са подручја које покрива Основни суд Власеница. Грађани могу добити бесплатан правни савјет дана 13. маја 2019. године (понедјељак), од 10:00 часова, у згради Општине Власеница.

Прочитај више »

Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде објавило позив за капиталне инвестиције

Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске објавило је јавни позив за пољопривреднике за одобравање новчаних подстицаја за капиталне инвестиције. Услови које је потребно да пољопривредници испуне како би могли да конкуришу за средства су: да су регистровани у регистру пољопривредних газдинстава, да су ажурирали податке у регистру до 15. маја текуће године, платили противградну заштиту, уколико су обвезници плаћања, те да су пријавили ...

Прочитај више »