Home » Uncategorized @sr » Постављена саобраћајна сигнализација у Улици Вука Караџића

Постављена саобраћајна сигнализација у Улици Вука Караџића

У Улици Вука Караџића, у близини предшколске установе „Први кораци“, у току је постављање лежећих полицајаца и вертикалне саобраћајне сигнализације.

Радове у вриједности од око 5.000 КМ финансира Општина Власеница, а извођач је зворничко предузеће „Сигнал пром“.

У Улици Вука Караџића, у близини предшколске установе "Први кораци", у току је постављање лежећих полицајаца и вертикалне саобраћајне сигнализације. Како се ради о једној од прометнијих градских улица, због потребе да се безбједност учесника у саобраћају, а посебно дјеце која похађају вртић, подигне на виши ниво, надлежно општинско одјељење извршило је набавку лежећих полицајаца и саобраћајних знакова упозорења. Радове у вриједности од око 5.000 КМ финансира Општина Власеница, а извођач је зворничко предузеће "Сигнал пром".