Home » 2021 » јануар » 20

Daily Archives: 20. јануар 2021.

Kинеска Амбасада захвалила власеничким полицајцима и ватрогасцима

Из Амбасаде Кине у БиХ упутили су данас писмо захвалности начелнику општине Власеница Мирославу Краљевићу, поводом недавног спашавања кинеских држављана у овој општини јер их је навигација одвела у погрешан смјер, а избављени су захваљујући власеничким полицајцима и ватрогасцима. Из кинеске Амбасаде су захвалили припадницима Територијалне ватрогасне јединице Мирку Ђурићу и Миливоју Максимовићу, полицајцима Браниславу Станићу и Миленку Ковачевићу, као ...

Прочитај више »

Мјере и пројекти у оквиру Акционог плана одрживог управљања енергијом и прилагођавања климатским промјенама (SECAP)

Погледајте које циљеве и мјере ће Општина Власеница предузети у оквиру Акционог плана одрживог управљања енергијом и прилагођавања климатским промјенама (SECAP).

Прочитај више »